Trek Charter+ 4 Enviolo 2026 Fury Red
Uniek model – beperkte voorraad
€4.299,00
- Vragen? Bel ons: 0411 – 21 21 71
- Persoonlijk advies in onze showrooms
- Klantbeoordeling 4.8 uit 5
Unieke voorraad – direct beschikbaar
Specificaties
De Trek Charter+ 4 Enviolo 2026 Fury Red is een comfortabele en onderhoudsarme e-bike voor dagelijks gebruik. De Bosch middenmotor levert soepele en natuurlijke ondersteuning, ideaal voor woon-werkverkeer en ontspannen stadsritten.
Dankzij de traploze Enviolo naafversnelling en riemaandrijving geniet je van stil, soepel en onderhoudsarm schakelen. Dit maakt de fiets bijzonder geschikt voor intensieve dagelijkse inzet. Het lage instapframe zorgt voor eenvoudig op- en afstappen en een comfortabele zithouding. Hydraulische schijfremmen bieden krachtige en betrouwbare remprestaties onder alle omstandigheden. De opvallende kleur Fury Red geeft deze Charter+ 4 een sportieve en energieke uitstraling. De Trek Charter+ 4 Enviolo 2026 combineert comfort, betrouwbaarheid en modern design in een veelzijdige e-bike.
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Barcode | 0197216288763 |
| Maat | 50 cm |
| Kleur | FURY RED |
| Accu vermogen | 540 |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Accu locatie | Frame |
| Frame Type | Dames |
| Hoofdkleur | Rood |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk accu | Bosch |
| Merk banden | Bontrager |
| Merk display | BOSCH |
| Merk ketting | MERKLOOS |
| Merk motor | BOSCH |
| Merk stuur | MERKLOOS |
| Merk wielen | ONBEKEND |
| Merk zadel | BONTRAGER |
| Model | Charter+ 4 Enviolo riem 540 Lowstep |
| Model banden | Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflecterend, stalen hieldraad, 60 tpi, 27.5 x 2.4" |
| Model casette | Gates CDX CentreTrack, 22 tanden |
| Model crankset | ProWheel lichtmetaal, 170 mm lengte |
| Model ketting | Gates CDC aandrijfri |
| Model motor | Bosch Performance Line, 250 W, 75 Nm, 25 km/u |
| Model remmen primair achter | Shimano MT200 hydraulische schijfrem // Shimano MT200 hydraulische schijfrem // Shima |
| Model remmen voor | Shimano MT200 hydraulische schijfrem // Shimano MT200 hydraulische schijfrem // Shima |
| Model shifters | Enviolo Pro Manual draaischakelaar met display |
| Model standaard | Pletscher Comp Flex 40 |
| Model stuur | Lichtmetaal, 31,8 mm stuurklem, 25 mm rise, 630 mm breedte |
| Model verlichting voor | Trek LED, achterlicht // Trek LED, koplamp |
| Model versnellingen | Enviolo City, 32-hole, 6-bolt disc brake, 40T |
| Model voorvork | SR Suntour SF25-NVX32 met spiraalveer, stelbout van de preload, 5 mm ThruSkew, 63 mm veerweg |
| Model wielen | |
| Model zadel | Bontrager Boulevard |
| Motor locatie | Trapas |
| Type accu | Bosch PowerTube 540Wh |
| Type bediening | Handlebar |
| Type elektrische fiets | Normaal |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type sensor | A |
| Type versnellingen | Naaf |
| Wielmaat | 27 |
| Merk | Trek |
| Jaar | 2026 |
Andere bekeken ook.

Voorraad Fietsen bij Elan Bikes: Innovatie, kwaliteit en hoogst persoonlijk
Welkom bij onze selectie van tweedehands fietsen! Hier vindt u een breed assortiment aan fietsen die zorgvuldig zijn geïnspecteerd en gereviseerd om u de beste kwaliteit te bieden, zonder de hoge kosten van een nieuwe fiets. Of u nu op zoek bent naar een stadsfiets, racefiets, mountainbike of elektrische fiets, wij hebben de perfecte keuze voor u.








